Fizmatdienas.lv Swedbank

Fizmatdienu gājiens (2) 28.04.2006 02:09

Kā jau ierasts, katru gadu notiek fizmatiem lielākie gada svētki – Fizmatdienas, šogad piedzīvojot 36. gadadienu. Neizpalika arī Fizmatdienu gājiens, tas ir ikgadējais gājiens no LU galvenās ēkas (Raiņa 19) uz Fizikas un Matemātikas fakultāti Zeļļu ielā 8.

Šogad Ukrainas prezidenta apciemojuma dēļ pulcējāmies nevis pie LU ēkas, bet gan skvēriņā pie Operas. Kopā ar mums, studentiem pulcējās arī kupls skaits pasniedzēju, aptuveni 20. Gan mēs – studenti, gan arī pasniedzēji bija ar kaut ko oranžu, vai tas būtu fizmatu t-krekls, vai oranžā cepurīte, vai varbūt arī oranžs balons, protams, bija daudzi kuriem bija visas nosauktās lietas. Un plkst. 15:30 ar dziesmām un saukļiem sākās svinīgais gājiens uz Fakultāti.

Lai būtu lielāks priekšstats par mums, došu dažus saukļu piemērus: „Koši trīsreiz Urrā!”, „Lai dzīvo svētais C++”, „Fizmatiem zaļo” – sauciens krustojumā, gaidot, kad reiz luksoforā iedegsies zaļā gaisma. Apkārtējo attieksme bija dažāda, daži pasmaidīja, daži nāca paši klāt un prasīja kas mēs tādi un ko gribam, daži izvairījās no mums. Vairākas garāmbraucošās mašīnas mums pasignalizēja, un mēs jau nepalikām parādā, atbildējām ar skaļām ovācijām.

Nepilnas stundas laikā bijām nonākuši pie galamērķa. palicis tikai pēdējais pārbaudījums – gājiens apkārt fakultātes ēkai. Pēcāk sekoja viedā uzruna no dekāna – Mārča Auziņa, tad FMF SP priekšsēdētāja Vita Duka pasludināja Fizmatdienas par atklātām.

Komentāri

No shmikucis @ 28.04.2006 01:57
njā un šito bildi noteikti jāierāmē ;)
http://foto.lu.lv/arhiivs/2006/17.ned._24.04.-30.0...

Pievienot komentāru


Vārds:

Web lapa:

Komentārs: