Fizmatdienas.lv Swedbank

„Comer Svaigs” turnīrs ir noslēdzies (5) 07.05.2006 21:13

Piektdien, 5.maijā Linux centrā bija vērojama neparasta rosība. Tam par iemeslu kalpoja gaidāmās datorspēļu sacensības. Turnīram tika izvēlēta pasaulē populārās spēles „Counter-strike” modifikācija latgaliešu valodā – „Comer Svaigs”. Kas ir vēl interesantāk, tad šī pārveidojuma autors parūpējās arī par fizmatiem, izveidojot karti ar Fizikas un matemātikas fakultātes galveno ēku Zeļļu ielā 8.

Runājot par pašu turnīru, tad piedalījās sešas komandas: „Getho”, „Džeki no Marsa”, „F5”, „XXX Adventure E_team”, „rCNm” un „Nepird slieku”. Peles pogām svīstot un klaviatūras taustiņiem grabot, tika aizvadītas saspringtas kaujas par fizmatu fakultātes ieņemšanu. Jāteic gan, ka turnīra otrajā pusē tika mainīta karte uz spēlētāju iecienīto „cs_market_sauleite”, bet tas noteikti nemazināja azartu, kas valdīja visapkārt.

Galu galā sīvā cīņā uzvarēja „Getho” komanda (mirdzas_tante, izlietne, bocmanis, lasis, DamneD Nigga), otrajā vietā atstājot „Nepird slieku” (martins, kamazs666, vakardienas_kāposts, Menca, Pain_Inside), kuri atpalika par vienu punktu. Trešajā vietā palika „rCNm” (zanux19, baiBux_, aNNa_3, braalis, gejs1).

No organizatoriskā viedokļa raugoties, protams, tika ielaistas dažas nepilnības, taču par spīti visam laba izklaide pāris stundu garumā tika nodrošināta. Mācoties no kļūdām un ņemot vērā, ka tas ir tikai pirmais šāda veida turnīrs fizmatdienās, ceram uzrīkot plašāka mēroga sacensības nākošgad.

Komentāri

No shmikucis @ 07.05.2006 19:17
Es īsti neatceros nikus "Geto" komandai. Iepostējiet tos šeit, tad arī rakstā pamainīšu!
No Bocmanis :) @ 07.05.2006 22:51
Zigurdam bija LASIS, bet Jāklim - DamneD Nigga. Getho, nevis geto.
No shmikucis @ 07.05.2006 23:32
ok, izlaboju ;)
No Blekss @ 08.05.2006 15:59
A kapēc Balodis grib pārņemt Bocmaņa statusus? tev vēl daudz jādzer līdz tādam līmenim :)

Pievienot komentāru


Vārds:

Web lapa:

Komentārs: