Organizatori

Fizmatdienas 2013/Karaokes vakars

Fizmatdienas strauji tuvojas un, kā visiem jau zināms, šogad atklāšanas pasākums ierastajā formā Fizmatdienās nav ietilpināts. Bet – nebēdā ne mirkli! Fizmatdienu ietvaros  2. maijā plkst., 19.00 kafejnīcā „Skābene” (Alksnāja ielā 14, ieeja no Alberta laukuma) notiks jau otrā Fizmatu karaoke.

Ko tas nozīmē ? To, ka ir mazāk kā divas nedēļas laika iemācīties vai atkārtot savas mīļākās dziesmas, iestudēt priekšnesumus un pucēt savus pieguļošos skatuves tērpus! Karaokē aicināti piedalīties visi dziedātmīļi, neatkarīgi no muzikālās pieredzes. Baumo, ka labākos censoņus vērtēs Latvijā pazīstamais koru karu žūrijas loceklis, LU FMF jauktā kora „Aura” diriģents Edgars Vītols ar komandu.

Smiekli un asaras, kā arī panākumi un vilšanās garantēti! Nāc, atbrīvo savu iekšējo zvaigzni! Pietiek slēpties aiz dušas aizslietņa! Ko darīt, ja nepatīk dziedāt ārpus dušas? Ierasties tāpat, pasākuma laikā norisināsies tradicionālā FMF personāla mantu izsole, būs atlaide alum, jauka kompānija ceturtdienas vakaram un, galu galā, Laivu braucienam ir jāiesildās !

02. maijs

Kafejnīca „Skābene”, Alksnāja iela 14

Sākums plkst. 19:00

Iesakam apmeklēt