Organizatori

Fizmatdienas 2013/Organizatori

Maira Belovamaira.belova@fizmati.lv

īstens pierādījums, ka Fizmati nav fakultāte, bet gan pārliecība. Ļoti aktīva studente, kas aizrauj ar savu entuziasmu un nerimstošo enerģiju. Nes Fizmatu vārdu plašajā pasaulē, darbojoties Latvijas Studentu apvienībā, kā arī ik pa laikam parādoties LU Studentu padomē. Šogad Maira ir uzņēmusies Fizmatdienu galvenās organizatores pienākumus.

Sanda Blomkalnasanda.blomkalna@gmail.com

cilvēks-iedvesma, kas radījusi milzum daudz ideju, kā precīzāk un interesantāk atspoguļot Fizmatu dzīvi – tie ir plakāti, pateicības, infografiki – viss, ko vien var iedomāties. Šogad Sanda ir gatava organizēt sen gaidīto LU FMF salidojumu.

Jānis Šmitssmitsjanis@gmail.com

vienmēr izpalīdzīgs un gatavs īstenot trakas idejas. Jānim nav jāstāsta, kur skrūvēt spuldzīti un kā strādā lietas, jo ir gudrs fiziķis, kam rūp Fizmati un kam patīk laivot. Šo iemeslu dēļ šogad, vēl pirms Fizmatdienu galvenā organizatora ievēlēšanas, uzņēmies Laivu brauciena galvenā organizatora amatu. Ir lietas, kas jādara!

Zane Lankazane.lanka@fizmati.lv

vienmēr dzīvespriecīga un aizrautīga fiziķe, kurai patīk realizēt jaunas un vēl nebijušas idejas. Rūpība un centība izpaužas viņas darbos un nedarbos. Zane Fizmatdienu organizēšanā ir galvenās organizatores palīdze, kā arī rūpēsies, lai tiktu noteikts “Gada aktīvists 2013″, jo pati pagājušajā gadā bija šī titula ieguvēja.

Aigars Rasnačsaigars.rasnacs@fizmati.lv

pirmkursnieks, kas nebeidz pārsteigt, rosīgi darbojoties, palīdzot dažādu projektu tapšanā, kā arī sekmīgi popularizējot Fizmatu vārdu sabiedrībā. Baumo, ka viņš pēc skata atgādina kādu leģendāru Fizmatu, dēvētu par Uldi. Aigars ir uzņēmies atbildību par Fizmatdienu sadziedāšanās un gājiena organizēšanu. Lai tā Rīga skan!

Brigita Zuterebrigita.zutere@fizmati.lv

mērķtiecīga, radošām idejām bagāta un ļoti centīga optometriste, kura nebaidās no grūtībām, lai sasniegtu mērķus. Pagājušajā gadā Brigita bija galvenā Fizmatdienu organizatore, bet šogad ir uzņēmusies atbildību par Personību vakara organizēšanu.

Roberts Kiršteinsroberts.kirsteins@gmail.com

asprātīgs, tiešs fiziķis un pusvadītājs, kuram lieliski izdodas izpausties tieši caur mākslu. Rūpīgs, veicot savus pienākumus, tāpat arī labs padomdevējs un lādzīgs kompanjons, ar kuru nebūs garlaicīgi. Ir ar noslieci uz mūziku, tāpēc Roberts Fizmatdienās organizēs pasākumu — Fizmatu karaokes vakaru.

Līga Veinbergaliga.veinberga@fizmati.lv

šobrīd oranžākais Fizmats, kas spēj darīt daudz uz vēl vairāk. Līga ir atsaucīgs cilvēks, kas spēj ap sevi pulcēt arī citus darboties gribošos studentus, jo viņai piemīt prasme iedrošināt un uzmundrināt. Šajās Fizmatdienās Līga raudzīs, lai katrs santīms tiktu iztērēts lietpratīgi un atbildēs par svētku izmaksām.

Jānis Eglītsjanis.eglits@fizmati.lv

pieredzējis pirmkursnieks, kura hobiji caurmijās ar dažādām sportiskām aktivitātēm, pēdējā laikā aizrāvies ar Fizmatu slavenajām virvēm. Jānis ir ar radošām idejām apveltīts, tādēļ ir uzņēmies noorganizēt Nakts volejbola turnīru. Baumo, šis pasākums aizraus ikkatru dalībnieku un skatītāju, jo volejbola bumba un laukuma līnijas būs ar neona gaismām.

Līga Zaķeliga.zake89@gmail.com

Gada Fizmats 2012. Līgu raksturo 2 atslēgas vārdi – pozitīvisms un pretimnākšana. Viņa ne tikai izdarīs to, ko uzņēmusies, bet arī apčubinās katru un pateiks kādu iedvesmojošu vārdu, lai darbi labāk vedas. Turpinot tradīcijas, šajās Fizmatdienās Līga raudzīsies, lai veiksmīgi tiktu atrasts Gada Fizmats 2013.

Jānis Kalniņšjanis.kalnins@fizmati.lv

atraktīvs un atsaucīgs fiziķis, ko raksturo ļoti laba humora izjūta un vienmēr pozitīva attieksme pret dzīvi. Jānim patīk nest Fizmatu vārdu tautās, tāpēc viņš Fizmatdienās atbildēs par PR lietām.

Inga Jonāneinga.jonane@fizmati.lv

pozītīva, jauna fiziķe, uz kuru var paļauties un kura gatava izlīdzēt jebkurā situācijā. Viņu ikdienā raksturo smaids, labvēlība un vēlme darīt lietas, un Ingai tiešām izdodas! Viņa Fizmatdienās rūpēsies par atbalstītāju piesaisti un sadarbību ar tiem.

Virgīnija Liepiņavirgiinija@gmail.com

aktīviste, kas allaž gatava līdzdarboties, daloties ar idejām un realizējot tās. Visnotaļ ambicioza, mērķtiecīga fiziķe ar bagātīgu iztēli un izcilām balss dotībām. Virgīnija ir īstena māksliniece, kura šogad rūpēsies par Fizmatdieu plakātu un simbola zīmēšanu.

Jānis Āboltiņšjanis.aboltins@fizmati.lv

vienmēr smaidīgais puisis, kas atstāj labvēlīgu iespaidu uz apkārtējiem. Fiziķis, kas mācās fiziku, māca citiem fiziku, tāpēc nav ko brīnīties, ja rekordu būs ar fizikas piesitienu šogad. Jānis apkopos Fizikas un matemātikas fakultātes vēsturi un Fizmatu rekordus.

Ieva Ozolnieceieva.ozolniece@gmail.com

fiziķe, kas rada nosvērta cilvēka iespaidu, taču, iepazīstot tuvāk, var saprast, ka ir gatava iesaistīties vistrakākajā piedzīvojumā un vienkārši baudīt dzīvi. Koks, jums, tilts – nav svarīgi, cik augstu tas būs, bet viņa tiks gan lejup, gan augšup. Ieva šogad raudzīs, lai tiktu uzfilmēts Fizmatdienu video.

Laura Vēzelaura.veze@fizmati.lv

uzņēmīga matemātiķe, kas arvien tiecas iesaistīties dažādu aktivitāšu rīkošanā. Tā baumo, ka viņai ir oranžs viss. Laura vienmēr dalās ar savu pieredzi un padomiem. Šogad palīdzīgu roku sniedz arī veiksmīgā Fizmatdienu organizēšanā.