Organizatori

Fizmatdienas 2015/Organizatori

Sintija Trafimoviča strafimo@gmail.com 

Šī gada Fizmatdienu galvenais dzinējspēks. Ierasti smaidīgā Sintija paralēli FMD galvenā organizatora postenim pilda arī Pasākumu darba grupas vadītājas pienākumus un pilnīgi noteikti ir spējīga uz ne to vien. Augsta atbildības izjūta, punktualitāte un Fizmatu oranžais gars ir tikai dažas no īpašībām, kas raksturo Sintiju un ir kā kvalitātes zīmogs, ka FMD`15 būs vienas no grandiozākajām visā FMF SP vēsturē.

Sandis Kurtišs sandis.kurtiss@fizmati.lv 

Ikdienā kluss un nosvērts 1. kursa fiziķis, taču ne bez viedokļa un redzējuma, kā lietām būtu jāstrādā, kā rezultātā izbīdījis pats savu darba grupu. Fizmatdienu ietvaros ir uzņēmies tik ļoti svarīgo “Sadziedāšanās un gajiena” organizēšanu, lai svētki tiktu iesākti uz augstas nots.

Rota Brūna rota.bruna@gmail.com 

Vienmēr kā pa mākoņiem esoša pirmkursniece, kas allaž rūpējas par pozitīvu gaisotni un labu noskaņojumu ik vietā un kompānijā, kur ierodas. Ir pierādījusi sevi ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem, organizējot fizmati.lv desmitās jubilejas svinības. Ikdienā Rota atbild par kārtību SP telpā, bet Fizmatdienu ietvaros rūpēsies, lai FMD`15 atklāšanas pasākums iespiežas dziļi atmiņā katram tā apmeklētājam.

Madara Umure madara.umure@fizmati.lv 

Matemātiķe, kas Fizmatdienu norisē iesaistījusies ne pirmo reizi vien. Vienmēr apņēmības pilna paveikt sev uzticēto un teju vai nekad nebaidās atklāti paust, ko domā par notiekošo. Madarai sirdij tuvs ir sports, kā rezultātā šopavasar, lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu studentu vidū, uzņēmusies “Fizmatu Miniturnīra” organizēšanu. Baumo, ka viņa ir galvenās organizatores lielais palīgs un FMD`15 rāmjos atbild par atklāšanas pasākuma ballīti.

Mikus Milgrāvis mikus.milgravis@gmail.com 

3. kursa fiziķis, kas pēc divu gadu gaisa apostīšanas un procesu vērošanas pašpārvaldē, nešaubīgi spēris soli uz priekšu un šobrīd apzinīgi uzmana, lai priekšsēdētājs pašpārvaldi nenoved līdz bankrotam. Mikus ir veselīga dzīvesveida piekritējs, kam brīvajā laikā patīk skriet un pārbaudīt savu izturību, tāpēc nolēmis izaicināt tajā arī citus, organizējot “Fizmatu Orientieri”.

Antons Baranovs anbar@inbox.lv 

Runā, ka tieši Antons ir tas, kurš ar savu šarmu pārtrumpojis fakultātes kaķi Miķeli studenšu vidū. Erudīts un aktīvs fizmats, kas ļoti mērķtiecīgi darbojas savās studijās un iemēģina roku arī zinātnē. Brīvajā laikā no studijām un darba atrod laiku arī fiziskām aktivitātēm, nodarbojoties ar frisbiju. Fizmatdienās meties uz vienu roku ar Miku un organizē “Fizmatu Orientieri”.

Toms Vāvere toms.vavere@gmail.com 

Šogad pēc maza pārtraukuma ar jaunu apņēmību atkal iesaistījies SP darbības apritē. Būdams īstens taisnības cīnītājs un ar labu sirdi apveltīts, ievēlēts revīzijas komisijā, pēc kā nodēvēts par komisāru Vāveri. Dažkārt šķiet, ka būtu gatavs dvēseli iemainīt pret SP labklājību. Neoficiāli avoti mēļo, ka ir atbildīgs par šī gada FMD logo, tāpat arī atbild par “Galda spēļu vakara” norisi un “Fizmatu rekordu” restaurāciju.

Paula Jankovska paula.jankovska@fizmati.lv 

Īstena fizmatu patriote, kas nebaidās uzņemties atbildību pār dažādu lietu norisi. Jau ar pirmajiem soļiem pašpārvaldē aktīvi iesaistījusies tās darbībā. Prot instinktīvi pieņemt pareizos lēmumus īstajā laikā un vietā. Savā azotē tur titulu “Gada aktīvists 2013”, kā arī šobrīd ir galvenā sadarbības īstenotāja starp FMF SP un Cīrihes ETH Universitātes “fizmatiem”. Fizmatdienas izdevušās darīs, organizējot “Personību vakaru”.

Dagnija Strīķe dagnija.strike@gmail.com 

Dažādu studentijas pieredzi izbaudījusī, nu jau topošā matemātiķe-statistiķe no “fizmatu drauga labākajos gados”, ne mirkli nenožēlojot kļuvusi, par “fizmatu labākajos gados”. Slīpējusi savas runas dotības un argumentācijas prasmes dažādās debatēs, Dagnija vadīs “Personību vakara” diskusiju ar sabiedrībā zināmiem FMF absolventiem, kā arī sadarbojas ar Paulu, lai vakaram punkts tiktu uzlikts precīzi uz “i”.

Kristiāna Biteniece kristiana.biteniece@gmail.com 

Lai arī uz aci šķiet, ka Kristiāna pa gaisu vien dzīvo, tad tas ir tikai apmāns. Kristiānu līdzšinējā iesaistē vislabāk raksturotu frāze: “acis darba nebijās, rokas ne tik”, jo vairāku kā 100 FMD ielūgumu zīmēšana, līmēšana Kristiānai nav bijusi problēma. Arī ar sponsoru piesaisti Krista tikusi galā! Kad viņa piesakās ko izdarīt vai noskaidrot, tad tas ir pa īstam. Fizmatdienās Kristiāna rūpēsies, lai FMD svētku nedēļas apmeklētajiem būtu iespēja iemēģināt savas dziedāt prasmes, jo viņa organizē “Karaokes vakaru”.

Jānis Tjarve janis.tjarve@fizmati.lv 

Jānis ir no tiem cilvēkiem, kas vispirms septiņreiz nomērīs, vēlreiz pārdomās, vai viss ir kā jābūt, un tikai tad griezīs. Jānis ir viens no šī brīža Jauno fiziķu skolas aktīvākajiem darboņiem. Rudenī veiksmīgi noorgnaizējis fukšu iesvētības, šobrīd ķēries klāt izaicinājumam, par kādu citi fizmati tikai sapņo - Jānis ir uzņēmies leģendārā “Fizmatu Laivu brauciena” organizēšanu. Baumo, ka šajā laivu braucienā būs kas vēl nebijis. Airē!

Inga Jonāne ingajonaane@gmail.com 

Pēc pirmā acu uzmetiena nepateiksi, bet Inga ir topošā fiziķe, kuru vislabāk raksturotu katra panākumiem bagāta cilvēka nozīmīgākā īpašība - uzcītība. Tie, kas viņu pazīst, nenoliedzami atzīs, ka Inga ir tas cilvēks, pie kura jāgriežas, ja grib dzirdēt patiesu viedokli, jo viņa vienkārši nemāk samelot pat gribēdama. Inga SP pilda lietvedes pienākumus, bet, gatavojoties Fizmatdienām, atbild par atbalstītāju piesaisti.

Keita Muzikante - Spēlmane kmspelmane@gmail.com

Pirmkursniece, kas klusiņām dara lielus darbus. Mazliet kautrīga, bet ļoti apņēmīga. Šogad ambiciozi komunicēja ar potenciālajiem FMD atbalstītājiem. Keitai ir liela atbildības sajūta, un uz viņu var paļauties.

Everita Vīna everita.vina@fizmati.lv

SP aktīviste, vienmēr gatava palīdzēt mazajos darbiņos un nebaidās izmēģināt kaut ko jaunu. FMD arī viņa izmēģināja roku atbalstītāju piesaistē. Katru darbiņu viņa dara atbildīgi.

Aigars Langins aigars.langins@gmail.com 

Visnotaļ asprātīgs jauneklis, šī vārda vistiešākajā nozīmē. Aigars studē tikai otrajā kursā, taču tas nav šķērslis, lai jau tagad, starp lekcijām, viņš jaunākiem studiju biedriem mācītu un skaidrotu, kā strādā fizika un matemātika. Pagājušajā gadā Aigars ieguva titulu “Gada aktīvists 2014”, tāpēc šogad jau pats Aigars pārbaudīs pirmziemnieku prasmes un iemaņas ceļā uz “Gada aktīvists 2015” titulu.

Mārtiņš Kokainis martins.kokainis@lu.lv 

Lai arī ikdienā nedarbojas FMF SP, taču Mārtiņš šogad ar vislielāko prieku ir piekritis organizēt konkursu “Gada Fizmats 2015” un ne velti, jo tieši viņš, būdams izcils savās studijās un zinātniskajā darbībā, pagājušajā gadā tika atzīts par “Gada Fizmatu 2014”.

Pēteris Birkants peteris.birkants@gmail.com 

Pēterim jāpiešķir mūža ieguldījums fizmati.lv un Fizmatdienu mājaslapu periodiskā apsekošanā un uzturēšanā. Viens zvans un Tu zini, ka viņš neatteiks un atradīs laiku, lai arī cik čakarīgs un laikietilpīgs darbs tas būtu, kā tas ir, piemēram, ar šī gada FMD mājaslapu. Jāpiebilst, ka, kā jau katru gadu, Pēteris rūpēsies arī par vēstures veidošanu un iemūžinās FMD pasākumus.

Atbalstītāji