Organizatori

Emīls Tomsons

Galvenais Fizmatdienu 2016 organizators, kurš par spīti praksei savā 3. kursā matemātiķos statistiķos pagūst ne tikai kontrolēt Fizmatdienu rīkošanu, bet vada arī Kultūras darba grupu. Emīls ir viens no diviem vīrieša dzimuma pārstāvjiem FMF Studentu padomes valdē, ko vienmēr izmanto, sēdēs būdams pilns ar jokiem un asprātībām.

Brenda Beķere

Pēc apņēmības un darba spēka nepateiksi, ka šī meitene studē tikai pirmajā optometristu kursā. Ar Brendas vārdu fizmati iet kopā visās LUSP lietās. Viņa ir visur, paspēj visu un izdara visu lieliski, tāpēc par gājiena organizētību mums jāuztraucas noteikti nav!

Dace Gaile

Pirmā kursa statistiķe, kura jau sevi ir pierādījusi, uzorganizējot fizmatu dalību pasākumā Skola 2016 un turpina aktīvi vadīt PRopagandas darba grupu. Dace pie izdarītā nepagurst, bet visus savus spēkus virza tālāk – tieši viņa šogad rīko Fizmatdienu Atklāšanas pasākumu. Mēs zinām, ka tas būs vareni!

Toms Vāvere

Toms fizmatos ir jau tik daudz gadus, ka to vairs neviens neskaita, un joprojām ir viens no aktīvākajiem darboņiem. Savu fizmatu bakalauru šogad pielietos, organizējot Fizmatdienu spēļu vakaru.

Toms Akmens

Šī gada sasaukumā Toms ir mūsu viedais padomdevējs, jo studē 4. kursa statistiķos un padomes lietas pārzina pilnībā. Nevar aizmirst, ka viņš ir arī mūsu šī semestra lepnums, jo iekļuvis LUSP valdē. Toms ir spilgta personība, tāpēc šogad uzņēmies rīkot Personību vakaru!

Daniela Reihenbaha

Priekšsēdētājas labā roka, padomes jautrības uzturētāja, cilvēks, aiz kuras skaļās balss ir liela apņēmība un cītīga savu darbu izdarīšana. Nav šaubu, ka viņas organizētā karaoke šogad būs tikpat jautra un enerģiska kā viņa pati.

Virgīnija Liepiņa

Fizmatu vecbiedrs, Jauno Fiziķu skolas vadonis, par kuru vienmēr klīst spilgtas runas. Klīst arī baumas, ka Laivu brauciena organizēšanu nevarējusi sagaidīt jau kopš pagājušā gada maija. Saturieties – šis būs kaut kas vienreizējs!

Pēteris Ratnieks

Pēteris nāca un ņēma akadēmiskos grožus savās rokās. Viņam tas arī izdodas! Aktīvi vada Akadēmisko darba grupu un pieliek visas pūles, lai savestu matemātiķu studiju programmas saturu kārtībā. Viedo koda džedaju instrukcijas saņēmis, viņš palīdzēja savest kārtībā arī šī gada Fizmatdienu mājaslapas saturu!

Laura Orliņa

Klusa, bet darbīga pirmkursniece. Laura bez problēmām izdarīs jebkuru viņai uzticēto darbiņu, jo spēka viņai nekad neapsīkst. Baumo, ka viņas rokās nonākušas veselas divas svarīgas Fizmatdienu komponentes – Afterītis un sponsoru piesaiste.

Malvīne Strakova

Pirmā kursa fiziķe, kura jau no septembra aktīvi rosina padomes biedrus uz fizmatu mākslas celšanu saulītē. Meitene, kas iet un dara – galvenā pagājušā gada Ciparkūku un to kartiņu veidotāja, Sociālās darba grupas vadītāja un šogad uzņēmusies Fizmatdienu ietvaros parādīt, cik fizmati ir mākslinieciski!

Rota Brūna

Mūsu Studentu padomes priekšsēdētāja, kura šajā gadā mūsu SP ģimenē ienesusi jaunu dvesmu un enerģiju. Viņa dara fenomenālu darbu, ieguldīdama milzum daudz enerģijas, lai ganītu visu Fizmatdienu rotu. Klīst runas, ka viņa ir pirmā FMF SP priekšsēdētāja, kura savā vadīšanas laikā bez parādiem nokārtojusi rudens sesiju.

Sintija Trafimoviča

Nu jau katrs sevi cienīgs fizmats vai fizmatu draugs zina, kas ir Sintija. Tieši tā - tā ir viņa - Fizmatdienas 2015 galvenā organizatore, kura arī šogad nodod savas gudrības tālāk, lai palīdzētu šim nedēļu garajam pasākumam kļūt neaizmirstamam ikvienam studentam.

Atbalstītāji