Personību vakars

Fizmatu personību vakars ir viena no Fizmatdienu neatņemamām tradīcijām, kur šā brīža studenti un fizmatu draugi var smelties iedvesmu no Latvijas lielajiem vārdiem, kas paši reiz valkājuši oranžo kreklu (un, kas zina, daži valkā vēl joprojām).

 

Pasākuma ietvaros fizmatu leģendas dalās ar saviem fizmatu pieredzes stāstiem un atbild uz klātesošos interesējošajiem jautājumiem par veco laiku studiju dzīvi. Svarīgi piebilst, ka vakara noslēgumā tiek apbalvots arī Gada fizmats - tituls, kas liekus komentārus neprasa.

 

Šogad mēs fizmatu personības uzņemsim mūsu optometristu jaunajā otrajā mājvietā - Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā "Torņakalns". Un šī gada personības solās būt, uh, ku' lielas! Tāpēc rezervējiet 27. aprīli jau laicīgi!

 

Pasākuma programma:
17:30 - Drīkst sākt ierasties
18:00 - Personību vakara atklāšanas vārdi.
18:05 - Personības runā
19:30 - Pauze
20:00 - Personības runā
21:00 - Gada fizmata apbalvošana
21:30 - Izēšanās
23:00 - Jūs vairs neesat šeit.

 

Šogad ar savu klātbūtni mūs pagodinās:

Andris Piebalgs – fiziķis, kurš ar savām zināšanām kā Eiropas komisijas loceklis enerģijas jautājumos kļuvis par vienu no kontinenta respektētākajiem diplomātiem;

Inguna Minusa – viena no pirmajām fizmatu SP vadītājām, un pagaidām vienīgā, kurai ir izdevies izcīnīt Eiropas čempiona titulu olimpiskajā sportā (pludmales volejbolā);

Laimdota Straujuma – prasa vismazāk komentāru, jo vēl iepriekšējos divus gadus tieši viņa bija tā dzelzs lēdija, kas bija pirmā sieviete premjerministre Latvijas Republikas vēsturē.


Seko jaunumiem sociālajā vietnē Facebook!

 
 

27. aprīlis

Dabaszinātņu akadēmiskajais centrs "Torņakalns"

17:30

Atbalstītāji