Sadziedāšanās & gājiens

Fizmatdienas bez gājiena ir kaut kas pavisam neiedomājams. Kāpēc? Jo šī vienotā fizmatu kustība pa Rīgu norisinās jau kopš 1970. gada, tas ir, jau kopš pirmajām Fizmatdienām!

Lai tradīcija neizmirtu, bet atkal no jauna uzņemtu apgriezienus, gaidīsim Tevi, ar pēc iespējas vairāk oranžiem aksesuāriem, ierodamies Stacijas laukumā, pie t/c Origo, pulkstens 17:30, lai 18:00 sāktu kopīgu kustību vispirms cauri Vecrīgai, dodoties nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa. Pēc ziedu nolikšanas, dosimies uz Latvijas Universitātes galveno ēku Raiņa bulvārī 19, kur pēc dažu svarīgu cilvēku runu uzklausīšanas, turpināsim dziedāt dziesmas un dosimies pāri Akmens tiltam, gar "Gaismas pili", līdz pat optometristu otrajām mājām - LU Dabaszinātņu akadēmiskajam centram Torņkalnā. Kad būsim dzirdējuši kā optometristiem sokas, dosimies uz izsenis izslavēto Zeļļu ielu 25, kur tad arī noslēgsim gājienu, visi kopīgi ieejot fakultātē, nopērkot pa kādam skaistam fizmatu kreklam un dodoties klausīties oranžās "Auras" skanīgās balsis.

Vai satraucies, ka neproti fizmatu saukļus un dziesmām vārdi piemirsušies? Par to nebēdā! Būsim sagatavojušies tā, lai visu aizmirsto viegli varētu no jauna iemācīties!

Liels Bonuss ir tas, ka ierodoties gan uz gājienu, gan atklāšanas pasākumu, iegūsi bezmaksas ieeju 30.04. notiekošajā "Fizmatdienu ballītē", kura norisināsies folkklubā "Ala"

Tiemakies!

Lai dzīvo fizmati!

 
 

29. aprīlis

pie t/c Origo

Pulcēšanās 17:30