Organizatori

Dace Gaile

Šogad par Fizmatdienu mammu ir kļuvusi vienmēr smaidīgā Dace. Viņa rūpējas par visu un visiem, kas saistās ar FMD`17. Dace ir 2. kursa statistiķe un vēl, tik tikko uzsākot studijas, sāka aktīvi darboties studentu pašpārvaldē, jau pirmajā kursā kļūstot par PRopogandas virziena vadītāju. Iegūtās zināšanas un matemātiķes dotumi Daci padara par lielisku galveno Fizmatdienu organizatori - darāmie darbi tiek sadalīti aši un konkrēti, nu tā, lai nerastos jautājumi un nekas nepaliktu neizdarīts. Esam pārliecināti, ka Fizmatdienas šogad ir drošās rokās un viss norisināsies lieliski!

Guna Brenda Pogule

Lai gan Guna it kā atrodas Ķīmijas fakultātes paspārnē, studējot par matemātikas skolotāju, meitene sevi ir apliecinājusi kā patiesu fizmatu patriotu. Tieši Guna ir tā, kura šogad noorganizēs Rīgas ielu pieskandināšanu, sapulcinot daudz oranžā tērptos uz Sadziedāšanos un gājienu.

Lana Lazareva

Lana ir mierīga 1. kursa statistiķe, kura ikdienā cenšas panākt pēc iespējas labiekārtotāku studentu vidi, darbojoties kā sociālās ministrijas vadone. Jaukā būtne dzied oranžākajā valsts korī, tāpēc tieši viņa ir tā, kura šogad parūpēsies par "Auras" skanīgo balšu krāšņumu un atklāšanas kūkas īpašo garšas buķeti.

Daniels Dāvis Ore

Daniels šī gada SP ir labi atpazīts kā "Daņix Skorpions", kurš atbildīgs par sporta aktivitātēm. Pēdējā laikā šķiet, ka fakultātes studenti kļuvuši muskuļotāki, tievāki.. iespējams, ka tas ir Daniela roku darbs. Skorpions grib fizmatus padarīt īpaši aktīvus, tāpēc šogad viņš organizēs kārtīgu izskriešanos pa Āgenskalna ielām orientējoties.

Irina Marčenko

Irina ir kā mazs spridzeklītis, kuru lieliski varēja pamanīt fakultātes gaiteņos Studentu Padomes pirmsvēlēšanu kampaņā. Redzot viņas darba spēku, varam būt droši, ka Irina nepagurs un "Alas" pagrabs atkal tiks pieskandināts līdz pat rīta gaismai.

Aleksandrs Juška

Aleksandrs ir pieredzes bagāts 1. kursa statstiķis galda spēļu jomā. Ļausim viņam savu Brain Games iegūto pieredzi pielietot Galda spēļu vakarā. Aleksandrs centīsies nodrošināt draudzīgu atmosfēru, tāpēc interesanti būs ne tikai tiem, kuri plānos piedalīties spēļu turnīros, bet arī visiem pārējiem.

Rolde

Rolde ir divu spēcīgu fiziķu meiteņu apvienojums vienā. Visiem labi zināmā un SP pieredzes bagātā Rota Brūna kopā ar PRopogandas ministrijas vadoni Leldi Švinku veido neiedomājami lielisku kombināciju. Abas dāmas atkal ir salikušas savus darbus kopā, lai block-contentībām tiktu uzdoti paši interesantākie jautājumi un uzkodu galdā netrūktu gardumu priekš ikviena apmeklētāja. Personību vakars atkal solās būt spilgts pasākums!

Toms Akmens

Toms fizmatos dzīvo ne pirmo gadu, tāpēc ir guvis daudz zināšanu, kuras vēlas nodot arī citiem fizmatiem un fizmatu draugiem. Savu erudīciju Toms apliecināja LTV1 veidotajā raidījumā "VIP", tieši tāpēc arī radās ideja izmēģināt citu fizmatu erudīciju tieši tāda paša veida pasākumā.

Artūrs Kriviņš

Lai gan kluss, tomēr bezgala izdarīgs ir fiziķis Artūrs. Sponsoru piesaiste viņam padodas un gan jau tik pat labi padosies aktivizēt fizmatus, lai jaunu rekordu taptu tik daudz, ka, blakus jau esošajam rekordu stendam, nāktos izveidot jaunu.

Melita Vantere

Šogad Melita ir fizmatu `naudas maks`, tas ir, Finanšu ministrijas vadītāja. Naudas lietās jābūt precīzam un šī īpašība Melitai netrūkst, tāpēc varam būt droši, ka tirdziņš tiks rīkots precīzi, bez jebkādām mahinācijām. Melita sola interesantus kreklu dizainus, lai atkal varam atjaunot drēbju skapja saturu.

Malvīne Nelda Strakova

Malvīne ir miera iemiesojums, kurš šogad ir SP vadītājas labā roka. Ja darbs tiek uzticēts Malvīnei, tad skaidri zināms, ka tas tiks izdarīts uz visiem 100%. Šogad Malvīne izkrāšņos fakultātes sienas ar pasniedzēju spilgtākajiem citātiem, kā arī būs Ģirta lielais palīgs LB organizēšanā.

Ģirts Zāģeris

Ģirts ir labi atpazīts fiziķis, kurš 2016. gadā ieguva balvu "Gada fizmats" un LUSP balvu "Gada students". Ikdienā Ģirts ir sastopams gan Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēnu priekšā, gan JFS skolēnu priekšā kā skolotājs. Ja pasākums ir tik varena cilvēka rokās, tad viss būs tieši tā kā tam jābūt. Airē, Ģirt!

Brenda Beķere

Brenda ir kļuvusi par ļoti nopietnu dāmu, kuru šogad varam uzrunāt kā LUSP Projektu virziena vadītāju. Pirms gada Brenda ieguva titulu "Gada Aktīvists", tieši tāpēc viņa šogad uzticēs interesantus uzdevumus jaunajiem SP censoņiem. Gribētos zināt, vai Brendai joprojām ļoti patīk poniji? Vai jaunajiem aktīvistiem būs jāveic kāds uzdevums, kurā ietilps ne tikai vārds lācis, bet arī ponijs?

Karīna Segruma

Karīna ir aktīvā pirmkursniece, kura daļu no mums, fizmatiem, pazina jau pirms studiju uzsākšanas. Savu aktivitāti Karīna mums parāda sponsoru piesaistē. Atceries pateikt paldies Karīnai par katru gardo FMD našķi un, var teikt droši, Karīna pavisam noteikti atbildēs ar pozitīvu smaidu, jo tāda ir viņas jaukā būtība.

Ilvija Lazdiņa

"Lai gan klusa un mierīga, tomēr zina, ko grib," tā var teikt par 2. kursa statistiķi Ilviju, kura šogad palīdz ar darbiem LUSP`ā un sevi grib pilnveidot arī FMD ietvaros, tāpēc var teikt, ka tieši viņa ir Karīnas lielākais palīgs un sponsoru meklētājs.

Daniela Reihenbaha

Daniela ir SP boss, jebšu cilvēks, kuram vienmēr var jautāt visu par visu. Daniela ir tā, kura vienmēr būs zvana/whatsapp ziņas/e-pasta attālumā no ikviena, un būs gatava palīdzēt gan ar padomu, gan kādu nomierinošu frāzi, ka "viss safe". Tautā mēdz izskanēt teksti, ka Daniela ir viens no pasaules lielākajiem sneikiem.

Ernests Einbergs

Ernests ir pirmā kursa fiziķis ar vēlmi un spējām palīdzēt dažādos darbos. Ir radusies pārliecība, ka Ernestam vienmēr var uzticēties. Šogad, Fizmatdienu ietvaros, viņam tiks uzticēta afišu un diplomu veidošana. Cerams, ka lācis tiks ieģērbts visskaistākajās drēbēs.

Valts Liepiņš

Par visu to, ko šobrīd vari aplūkot, tas ir, par mājaslapas dizinu, ir atbildīgs puisis no Liepājas - Valts. Jau iepriekš Valts sevi ir parādījis kā profesionāli, kurš prot apieties ar datoriem. Pateicoties Valtam, fakultātē pie sienas ir pielikts televizors, kurā redzamas dažādas interesantas, studentiem noderīgas lietas. Paldies Tev, Valt!

Līva Elizabete Liepiņa

Līva ir pavisam maiga un jauka meitene, kura nākotnē solās būt zinošs matemātiķis - statistiķis. Lai neviens notikums nepaliktu nepamanīts, Līva Fizmatdienu nedēļā būs fotogrāfe. Līdz šim Līva sevi apliecina kā Kultūras ministra lielā palīdze, rīkojot spēļu vakarus, dekorējot telpas.. Arī Fizmatdienās par dekorācijām solās atbildēt tieši viņa.