Fizmatu orientieris

Vai esi gatavs lieliskam svētdienas rītam, kurā vienlaikus nāksies izmantot gan ātrumu, gan intelektu? Ja jā, tad Tev noteikti jāpiedalās orientēšanās sacensībās pa Āgenskalna arhitektūriski skaistajām ielām un Torņakalna noslēpumainajiem nostūriem.

Baidies par trases garumu? Nav ko baidīties! Tie būs nieka 7 kilometri, kuri pavadīti kopā ar vēl 4 komandas biedriem (kopā būsiet piecu cilvēku komanda), kurus Tev nāksies nokomplektēt, lai sacensību virpulī piedalītos. Lai komanda varētu orientierī piedalīties, tajā jābūt vismaz vienai daiļā dzimuma pārstāvei. Vēl, lai piedalītos, Tev būs jāiemaksā neliela dalības maksa 5 eiro apmērā, tas ir nieka viens eiro no katra dalībnieka.

Tiekamies 10:00 Zeļļu ielā 25, lai 10:30 uzsāktu aizraujošo skrējienu!

Apbalvošana norisināsies tur pat Zeļļu ielā 25 plkst. 14:00, kuras laikā uzvarētājkomanda saņems gan mūžīgu slavu, gan uzslavas vārdus, gan arī kādu gardu našķi un vēl sazin kādus labumus no mūsu draugiem un atbalstītājiem.

Pieteikšanās formu meklē šeit. Pieteikties vari līdz 27.04 plkst. 23:59. Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc nevelc ar pieteikšanos garumā!

Ja vēl kādas neskaidrības, tad vari ieskatīties nolikumā.

 
 

30. aprīlis

pie FMF, tas ir, Zeļļu iela 25

Ierašanās 10:00