Laivu brauciens 2018

Vairs nav tālu Laivu brauciens-
Dažam izsprūk prieka kauciens.
Gaujā ūdens nesol’ kristies,
Laivā kost un teltī ēst.

Fizmatu organizatoru komanda ir slēpusi sveci zem pūri gana un ar prieku publisko svarīgāko informāciju par leģendām apvīto Laivu braucienu.

Kad un kur? 4.-6. maijam pa Gauju(intervālā Cēsis-Sigulda). Par precīzām koordinātēm kāpšanai iekšā un arā no ūdens tiks paziņots vēlāk. Svarīgākais - Zvārtes iezī lecam laivās un Siguldā kāpjam no tām ārā.

Sākot no plkst. 8:45 4.maijā. kopojamies Zeļļos, lai organizēti izsniegtu dalības aproces sadalītos pa autobusiem un ar savu parakstu apliecinātu, ka katrs dalībnieks uzņemas atbildību par savu drošību un apkārtējās vides aizsardzību Laivu braucienā. Izbraukšana plānota 9:30.

Pieteikšanās ir atvērta no 4. aprīļa un to var izdarīt par 5 eiro samaksu, bet no 27. aprīļa cena kāpj līdz 8 eiro. Ja vēlies, lai LB ekspresis aizved Tevi turp un šurp, tad jāpiemaksā papildus desmit eiro. Nevelc garumā un dodies uz anketas saiti un piesaki savu ekipāžu!

Laivu brauciena laikā plānoti visi klasiskie pasākumi: orientieris, ātrumposms, nakts trase, gada aktīvists, dubļu cīņas, dragreiss, Zupmeistars un Fizmatu mokas kauss (nolikums), kā arī tiks pasniegtas balvas par interesantākajiem tērpiem, saliedētāko komandām, par izcili īpašiem nopelniem- Gada cirvja balva (nolikums), kā arī citām nominācijām.

Silti iesakām jau drīzumā pieteikt sev laivas laivu nomā (tas jādara pašiem), jo tās tiek izķertas kā daiļākās vizbulītes pagasta zaļumballē. Atgādinām par mūsu gadskārtējiem sadarbības partneriem laivu noma Mučas (tel nr. 29211634), kuriem nosaucot īpašo kodu "Fizmat2018" iegūsti laivu ar atlaidi.

Lai būtu gatavs Laivu braucienam, der pārlapot izcilo LB manuāli. Lai motivētu airētājus laicīgi sagatavoties un palīdzēt nākotnē arī citiem, tiek izsludināts Fizmatu Mokas pagatavošanas video-konkurss (nolikums), kurā būs iespējams iegūt brīvbiļetes laivu braucienam.

Ja piereģistrējies, bet vēlies veikt izmaiņas pieteikumā, raksti uz info@fizmati.lv, bet citu neskaidrību gadījumā raksti uz kalvis.lauberts@gmail.com.

 
 

4. maijs

Gauja

Trīs dienas bez apstājas
Pieteikties