Organizatori

Artūrs Kriviņš

"Forši", "fantastiski", "kolosāli", "superīgi", "lieliski", "ideāli" - tieši šie vārdi ir Artūra atpazīstamības zīme, ja kāds, gaidot atbildi "labi", jautās, kā viņam iet. Ar savu pārliecību un ticību tikai labajam, Artūrs ir uzņēmies šī gada Fizmatdienu organizēšanu. Paralēli tam, Artūrs aktīvi komunicē ar sponsoriem. Baumo, ka ir uzrakstījis vismaz 100 e-pastus ar sadarbības piedāvājumiem.

Patriks Ivars Bite

Šis jaunais fiziķis ir ne tikai zinošs savā jomā, bet spēj katru sarunu paplašināt ar kādu jautru faktu vai iepriekš nedzirdētu joku. Vienmēr interesējas par notiekošo ārpus Latvijas teritorijām, tāpēc tieši viņam uzticēts veidot erudīcijas konkursu "Čujs, Ņuhs, Poņa".

Artūrs Mikāls

Apņēmīgs fizikas students. Viņam pieder tas apburošais smaids, kas tiek veltīts katram Fizmatam, ar ko Artūrs sasveicinās. Pie tam, viņš izceļas ar mazāk runāšanu un vairāk darīšanu – vienmēr palīdz pēc ballēm sakopt Zeļļu telpas un vienmēr jautā, kur tieši viņš var pielikt savu roku – Fizmatdienās savu roku pieliks veidojot Fizmatu orientieri.

Valts Liepiņš

Jau pieredzējis Fizmats, kurš otro gadu palīdz tieši šiem vieniniekiem un nullēm nonākt tavā displejā. Valts ir tas tehnoloģiju cilvēks, kuram vienmēr kaut ko var pajautāt, kad pats esi nonācis pie "wtfkasnotiek". Nedaudz baisāks fakts par jaunekli – koju istabā atrodas cirvis, ko viņš sola ņemt uz Laivu Braucienu.

Līva Elizabete Liepiņa

Līva ir vienīgais daiļā dzimuma pārstāvis starp organizatoriem, kura portretu spēsi atrast pie Fizmatu rekordu goda sienas (pie tam veselas 2 reizes). Piedalās visās Fizmatu ballēs un godam nopelnījusi "Gada Aktīvista" titulu. Šogad darbojas visur – organizē balles, vāc sponsorus, darbojas LUSPā, vada akadēmisko virzienu un organizē Personību vakaru.

Karlīna Pole

Tagad Fizmatu Afterīša organizēšanas viena no prasībām ir būt daiļslidotājai. Jā, jau otro gadu Afterīti organizē diaļslidotāja. Karlīnai ir viss, ko vajag Afterīšana organizēšanai – apņēmība, gribēšana, pieredze, stabilitāte uz ledus un pat mašīna, lai nogādātu visus oranžos atribūtus uz folkklubu Ala.

Laura Orlina

Laura ir tas saulainas cilvēks, kurš ne tikai kopsapulcēs piedāvās tēju visiem studentiem, bet arī pajautās "Kā Tev iet?" un pēc atbildes "labi" – pajautās "Nē, kā Tev patiešām iet?" Pie viņas vienmēr var vērsties pēc godīga un uzticama padoma (vai stāstīt to, ko nestāsti galvenajam Fizmatdienu organizatoram). Šogad viņa palīdz ar itin visu.

Kaspars Vītols

Par Kasparu visi saka "viņš to izdarīs". Vienmēr smaidīgais un draudzīgais fiziķis ir gatavs pabeigt jebkuru darbu, pat ja tas jādara vienam un sakostiem zobiem. Fizmatdienās strādāt vienam nenāksies, jo Kaspars organizē Spēļu vakaru kopā ar Braingames, uz ko sola ierasties daudz ļaužu.

Guna Brenda Pogule

Guna ir meitene, kas Fizmatos lepni nes Matemātikas skolotāju vārdu. Pirmā skolotāja, kas tikusi Fizikas un matemātikas domē. Pie tam ir SP priekšsēdētājas labā roka. Ja esi pirmkursnieks, droši vien atcerēsies Gunu kā meiteni, kas tevi baroja Baldonē. Fizmatdienās viņa gatavos Personību vakaru.

Enija Jermolajeva

Enija savas spējas jau pierādīja organizējot Ziemassvētku balli, kas ir vislielākais izaicinājums pirmā gada studentam Fizmatos. Veiksmīgi ar to tikusi galā, viņa ilgi malā nesēdēs un pieliks savu roku arī Fizmatdienām. Viņa atbildēs par to, ka visi pēc atklāšanas Raiņa 19, droši nonāks atpakaļ Zeļļos uz pēdējo gadu.

Samanta Zorge

Samantai ir viena viena unikāla īpašība – viņa vienmēr pastāvēs par savu viedokli. Ja viņai liksies, ka darīt citādāk ir labāk – viņa to noteikti paudīs un argumentēs. Fizmatdienās Samanta parūpēsies par to, ka sienas izkrāšņos Fizmatos radīti mākslas darbi.

Antra Gaile

Antra ir meitene, kurai sirdī ir daudz oranžas fizikas. Viņa nepalaidīs garām nevienu Jauno Fiziķu Skolas nodarbību. Nav jābrīnās, jo viņa jebkuru Latvijas skolēnu spēs iedvesmot paskatīties uz zinātnes interesanto pusi. Šogad viņai ir īpaši jāpasakās par mūsu krāšņo logo un citiem oranžiem darbiem.

Marta Jaunzeme

No pirmā acu skatiena grūti pateikt, bet Marta tiešām ir fizikas studente. Centīga kā mācībās, tā arī sabiedriskajā dzīvē. Lielu vēlmi izrādīja piedalīties tieši Fizmatdienu organizēšanā. Ja attapsies ar jaunāko "Man ir grūti" vai "Stresa nav" krekliņu sev mugurā pēc Fizmatdienām, tad vari pateikt Martai paldies!

Kalvis Lauberts

Kalvis vienmēr uz Fizmatdienām pagatavo kaut ko neparedzamu. Vai nu tās būtu modernas dekorācijas, vai mājās gatavots vīns, vai unikāla laiva, piemēram, veidota no pudelēm vai lietotas vannas. Kalvis ir arī tas cilvēks, kurš izbaudījis ļoti daudz un dažādas Fizmatdienas, jo ir ceļojis arī uz citu valstu Fiziķu svētkiem. Šogad viņš rūpēsies, lai AIRĒšana visiem ir krāšņa un neaizmirstama pieredze.

Didzis Bērziņs

Didzis ir aktīvs, radošs, jautrs un izskatīgs fizmats labākajos gados! Padzirdējis par Laivu Braucienu viņš bija gatavs palīdzēt gan Kalvim, gan visiem pārējiem organizatoriem, jo vislabāk svētkus var izbaudīt, palīdzot to tapšanā, ne tā?

Malvīne Nelda Strakova

Nesen viens fizmats jautāja "Vai Malvīne tiešām dzīvo kojās? Nekad nav redzēta". Tieši tā arī viņu var raksturot, jo Malvīne vienmēr uzņemas daudz un paveic daudz. Rāda izcilu piemēru kā investēt savu laiku. Pa dienu darot zinātni, pa sestdienām Jauno Fiziķu Skolu, bet brīvajos brīžos palīdz studentu padomei. Šogad ir atbildīgā par salidojumu!

Dace Osīte

Pirmā kursa fiziķe, kas sāka kā kautrīga meitene, bet nu jau ieņem atbildīgu valdes amatu. Dacei vienmēr var uzticēties, jo viņa tiešām izdara to, ko saka, ka izdarīs. Un tā studentam ir cienījama īpašība. Dace rūpējas par visu organizatoru labklājību nomierinot ar vārdiem "tam nauda pietiks".

Andra Annemarija Krūmiņa

Kaut arī tehniski zem ķīmijas fakultātes (jo matemātikas skolotāja), bet sirdī Andra ir oranža. Ļoti apņēmīga un nekad neatteiks, ja kāds prasīs palīdzību. Bet visforšāk Andru raksturos viņas hobijs - fotografēšana. Nē, viņa neizmantos jaunā iPhone kameru, bet gan profesionālus objektīvus, lai iemūžinātu 2018. gada Fizmatdienas.

Rota Bruna

Pēdējais, bet tas labākais. Rotai ir bijusi plaša saskare ar Fizmatdienām. Bijusi gan galvenā organizatore, gan Personību vakara organizatore, gan Gada Fizmata ieguvēja. Varbūt nu jau viņas tēls Zeļļos nav tik bieži sastopams, bet mēs visi zinām, kas ir Rota. Šogad viņa plāno stafeti nodot nākamajam Gada Fizmatam.