Absolvent!

Tuvojas Fizmatdienu 2018 salidojums, kurā vēlamies redzēt arī tevi!
Reģistrējies un apskati, kas vēl sola ierasties.

Pasākumu plāns

28.04.
 

Salidojums un atklāšana

Šis ir tas īpašais gads, kad uz Fizmatdienām tiek aicināti ne tikai visi, visi, bet arī visi, visi, kuri vairs nevar pazīt sejā visus jaunos Fizmatus. Salidojums ir īpaši īpašs, jo visus absolventus aicinām iesākt maiju (jeb pabeigt aprīli) ar grandiozu pasākumu. Uz atklāšanu aicinām visus sākumā uz LU galveno ēku – Raiņa 19, bet vakarā aicināsim uz Zeļļiem – fakultāte, kas mums sirdī ir tuva, tuva, bet jau 2019. gadā tiks aizstāta ar Zinātnes māju.

 

Gājiens

Lai no Raiņa 19 nonākt uz salidojuma otro daļu, tomēr ir jāmēro ceļš gan cauri Vecrīgai, gan pāri Fizmatu mīļajam Akmens tiltam. Pievienojies oranžajam pulkam, kas jautri dziedās un kolosāli pavadīs laiku, izstarojot savu oranžumu uz visām pusēm.

29.04.
 

Orientieris

Mēs mīlam sportot! Šogad brīvā, skaistā (un saulainā) dienā dosimies Zeļļu apkārtnē, lai veselīgi izkustētos un iepazītu tuvāko apkārtni.

30.04.
 

Afterītis

Kā jau zināms, Fizmatos ir visskaistākās balles. Taču arī 100. auditorijai ik pa laikam jādod atpūta. Tāpēc kā jau ierasts Fizmatdienās – dosimies uz Folkklubu ‘’Ala’’, lai studenti pa īstam atpūstos pirms Fizmatdienas ir pa īstam sākušās (Laivu Brauciens, khem, khem)! Nāc un pievienojies!

01.05.
 

Spēļu vakars

Nekas nesagādā Fizmatam lielāku prieku, kā būt 3 soļus priekšā citam Fizmatam. Spēļu vakars ir tā vieta, kur par to var pasmiet, apspriest un atriebties. Pulcinām visus entuziastus, kam galda spēles nav sveša lieta un grib pavadīt lieliski pavadīt vakaru.

02.05.
 

Personību vakars

Nāc un satiec 3 sabiedrībā zināmus un iedvesmojošus Fizmatus. Neformālā gaisotnē šie Fizmati pastāstīs par savām dzīves gaitām, veiksmēm, neveiksmēm un noteikti atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

03.05.
 

Čujs, Ņuhs un Poņa

Pārbaudi savas fizmatiskās (un vispārīgās) zināšanas atbildot uz dažādiem jautājumiem, kurus sagatavojis Fizmats, kuram, šķiet, interesanti jautājumi un fakti nekad nebeidzas.

04.05. - 6.05.
 

Laivu Brauciens

3 dienas, ko Fizmati var pavadīt uz Gaujas. Vai nav jauki pievienoties vēl pāris simtiem atraktīviem cilvēkiem, lai pašā maija sākumā iesāktu savu vasaru ar krietnu aktīvo atpūtu tieši pie dabas krūts.