Laivu brauciens 2019

Vai esi gatavs AIRĒT? Jo mēs esam. Šogad brauksim pa Rindu – Irbi skaistā 30 kilometru maršrutā. Pulcēšanās pie Zinātņu mājas 7:30 un izbraukšana 8:30, mums tāls ceļš mērojams līdz upei.


Pieteikšanās jau atvērta, no jums tik sagaidām 5 eiro par katru dalīdbnieku. Ja piesaki savu komandu dikti vēlu – (27.04.) - vai vēlāk, pieteikšanās maksa 7 eiro. Tevis aizgāde gan uz Laivu braucienu, gan mājup maksās 12 eiro.
Ieteikums arī laivas īrēt pēc iespējas ātrāk, ja vien pašam nav sava, jo tās pazūd aši. Lai īpaši izdevīgi iegādātos laivu, zvani laivu nomai “Mučas” (tel. 29211634) un saki, ka brauksiet Fizmatu Laivu braucienā.
Airējot varēsi piedalīties ātrposmā, pēc tam arī pārbaudīt sevi orientierī, Fizmatu mokas kausā (nolikums) un Zupmeistarā, tādēļ sāc jau atkārtot savas mīļākās receptes. Šogad būs arī kaut kas jauns – kapteiņu konkurss! Tiks apbalvoti arī labākie daudzās kategorijās, it sevišķi Gada Cirvis (nolikums) un Gada Aktīvists.

Ja pilnīgi un nemaz nezini, kā sagatavoties, vai vienkārši vēlies pagremdēties atmiņās par lieliskiem notikumiem, ieskaties LB manuālī.
Tāls ceļš arī atpakaļ braucot, tādēļ no nometnes vietas izbrauksim diezgan agri.
Ja vēlies veikt kādas izmaiņas pieteikumā, raksti info@fizmati.lv, bet citu neskaidrību gadījumā – liva.elizabete.liepina@fizmati.lv.

 
 

4. maijs

Irbene

Trīs dienas bez apstājas
Pieteikties