Organizatori

Marta Jaunzeme

Šogad Fizmatdienu galvenais organizators ir dāma, bet nesteidzieties apšaubīt Martas spējas, jo pagājušajā gadā viņa pati ar savām rokām radīja Fizmatdienu dzīvnieku no koka. Marta ir ļoti neatlaidīga savos darbos, jo viņai pieder Fizmatu rekords par garāko puķīšu virteni Pavasara ballei. Vispār klīst baumas, ka Marta ir FMOF SP kulturālākais cilvēks, jo neviens Fizmatu pasākums nav pagājis bez viņas dzelžainās, bet tik ļoti atbalstošās rokas. Tā kā neapšaubāmi šī gada Fizmatdienas tik drīz nevarēs aizmirst, pateicoties viņas vispārējam dzīves sparam un (pelnītajām) dusmām! Baidies!

Enija Jermolajeva

Organizējot pagājušā gada Fizmatdienu gājienu un vienkārši esot izcils cilvēks, Enija ir paspējusi pierādīt sevi tikai no labākās puses. Starpcitu, arī viņa pieder pie Fizmatu afterīša organizēšanas prasībām - daiļslidotāja. Izturība, atbildība, inovācijas, smaids uz lūpām un precizitāte - tā ir Afterīša rīkotāja Enija.

Līva Luīze Levko

Fizmatu starpā zināmā Kvēsele tik tiešām ir oranžais fizmats labākajos gados. Vienmēr smaidīgā, spilgtā un pozitīvā pirmā kursa fiziķe šogad būs Fizmatu orientiera profesionālis. Kā varēs viņu atrast? Meklē oranžā mētelītī tērptu smaidiņu.

Andra Annemarija Krūmiņa

Andra ir mūsu akadēmiskās dzīves nesēja, kurai nekas neliekas par grūtu vai sarežģītu. SP sastāvs bez viņas noteikti nevarētu, jo ne tikai viņas devums Fizmatu labā ir tas svarīgākais, bet arī tas, ka Andra ir fotogrāfe, kas iemūžina skaistos mirkļus un mūs pašus. Šogad viņa ir atbildīga par personību vakaru.

Līva Elizabete Liepiņa

Līvu droši var saukt par pieredzējušu Fizmatu veckursnieku, kas jau no 1. kursa aktīvi piedalījusies Studentu padomes darbībā. Darbojas gan LU SP’ā, gan vada Fizmatu Ārlietu virzienu, kā arī parūpēsies par sponsoru atbalstu Fizmatdienās. Šogad pat paspēja noorganizēt lielisku LSA Gada balvu, un Baldonē patstāvīgi noorganizējot naktstrasi, nu ir gatava padarīt arī šī gada Laivu braucienu neaizmirstamu ikvienam laivotājam!

Linda Arāja

Ne tikai PR bīdītāja, bet arī pārsteidzošas ziņas mums šogad sagatavos Linda. Klīst baumas, ka klīdīs arī baumas. Jā, mums šogad būs Fizmatziņas! Ja vēlies izrunāt jaunākās aktualitātes fakultātē, tu zini cilvēku, pie kura griezties. Linda ir mūsu plecs un balss, kurai nekad neaptrūksies ideju un palīdzīgu roku.

Toms Akmens

Visu zināmais Fizmats ir zinošs ne tikai Eirovīzijā, bet arī ļoti daudz citās jomās, piemēram, filmu novērtēšanā. Daudz izdarījis gan Fizmatu SP, gan LU SP labā, viņš tik tiešām ir sevi pierādijis kā kvēlu fakultātes sirdi. Lai vai kā, Toms pārbaudīs mūsu visu spējas šī gada ČŅP, kur tad arī būs zināms, kurš ir mūsu zinošākā galva.

Kaspars Vītols

Kaspars Fizmatijā plašāk pazīstams kā Saulīte, un šī iesauka ir pavisam pelnīta. Vienmēr gatavs dot savu palīdzīgo roku un gaišo auru, ko izbaudījām Kaspara vietniecībā. Kaspars ir Laivu brauciena labā roka un, gatavojoties Fizmatdienām, arī organizēja Stratēģisko semināru.

Guna Brenda Pogule

Mūsu vadone un visu redzošā acs Guna lepni nes Matemātikas skolotājas un SP Priekšsēdētājas titulu. Bez viņas ziņas un teikšanas nenotiek nekas, tāpēc Guna palīdz ar visu un ir labā Fizmatdienu roka, jo viņa darīs visu, lai viss notiktu superīgi. Pie viņas var vērsties pēc gudra padoma un objektīva viedokļa. Hip hip urrā, Guna!

Dāvis Kalvāns

Ja tu attapsies ar Fizmatdienu kreklu un kādu uzlīmi pie rokas, varēsi pateikties Dāvim, jo viņš ir tas cilvēks, kurš šo visu dabūja gatavu. Apņēmības pilns, nebaidoties no atteikuma, Dāvis ir izdarījis milzīgu darbu, lai mēs izskatītos oranži un bez stresa. Atbildība, savs viedoklis par visu, pozitītivs skats uz itin visu - tas ir mūsu Dāvis.

Alfrēds Mežulis

Daudziem zināms ar savu humora izjūtu, Alfrēds ir trešā kursa matemātikas skolotājs, vienīgais čalis tajā kursā. Šī gada Fizmatdienu video ir pilnīgs viņa iemiesojums, un šī saikne redzama ikkatram, kas šo mākslas darbu ir redzējis.

Jekaterina Bogdanova

Lai gan Katja Fizmatos dzīvo tik primo gadu, viņa jau acīmredzami tos iemīlējusi. Ideju pilns cilvēks ar degsmi tās realizēt. Katjas ieguldījums šī gada Fizmatdienās ir gan pasākumu veidošanā, gan lieliskajos vizuāļos – visi gotiņu logo, lieliskie plakāti. Viņas darbiņu varēsiet izbaudīt Laivu brauciena nakts trasē, kura šogad uzņēmusi īpašus pagriezienus.

Nauris Krišjānis

Nauris ir iespeidies atmiņā kā narkodīleris jau no fukšiem un šoreiz viņa melnais tirgus kļūs par oranžo. Vienmēr rūpējas par citiem, domāju, ka visi pirmkursnieki var apstiprināt, ka iesvētībās tie bijuši drošās rokās. Tādēļ varat būt pārliecināti, ka viņš parūpēsies par to, ka tirdziņš būs lielisks.

Daniels Heincis

Pirmā kursa fiziķis, kas aši infiltrējās Fizmatu dzīvē ar dikti draudzīgu pieeju dzīvei un darbīgumu. Daniels ir īpaši jauks cilvēks, kuram vienmēr var uzticēt dažādus pienākumus ar apziņu, ka tas noteikti tiks padarīts godam. Viņš mums pēc darba naktīs un neskaitāmu enerģijas dzērienu ieguldījuma, sagādājis aktīvu Fizmatdienu lapu.