Organizatori

Kvēsele

Ja tu pavērsi skatienu apkārt telpā pilnā ar fizmatiem, pastāv liela iespēja, ka pie Kvēseles mirkli uzkavēsies. Pandēmija grandiozos plānus pabojāja, taču šis fizmats tik viegli nepadosies. 2019. gadā kļuvusi par gada aktīvistu, jau nākamgad gatava uzņemties vadību par mūsu galvenajiem svētkiem. Līdz šim vislaik darbojusies valdē, šogad pat priekšsēdētājas amats nebiedē šo mazo cinīti gāzt visus vezumus.

Kitija Kristiāna Berga

Erudītāko prātu atlase šogad uzticēta Kitijai. Fizmats jau otro gadu, tieši tik ilgi arī aktīvi darbojusies SP. Paspējusi būt maģiskāko iesvētību galvenais organizators, kur kopā ar pirmīšiem pārvarēja bīstamo uguns ceļu. Cītīgi piedalījusies gan vairāku baļļu rīkošanā, gan arī to baudīšanā.

Andis Poļaks

Jau pirmajā kopsapulcē, ko aizvadīja kā sasaukuma biedrs, pārliecināja visus, kāpēc šim pirmītim būtu jātiek uz LU SP, un, ne velti, Andis kļuva gan par starptautiskā virziena vadītāju, gan arī vadīja projektu, kas veicināja ārvalstu studentu integrēšanu šajā vidē. Ja uzreiz neatbild, visdrīzāk varēsi atrast mežā.

Laura Nelsone

Kas gan būtu Fizmatdienas bez to dzīvnieciņa? Sliņķim, kurš visu 2020. gadu bija noslinkojies un palicis vientuļš, vajadzēja sagādāt draudziņu. Šogad par to parūpējās Laura, prasmīgi iemūžinot 2021. gada būtību savos meistardarbos.

Rolands Aleksandrs Rudenko

Sašu vispār nebiedē atbildība. Ir darbs, kuru neviens negrib darīt? Viņš uzņemsies rūpes, vispirms pastāstot, kāpēc tieši viņš būs atbilstošākais pretendents. Pasākumā gribētos tikt pie foršām balvām, ko piešķirt dalībniekiem? Saša sarunās ne tikai balvas, bet arī uzkodas, alu un atlaidi picām.

Rūdolfs Pikšens

Pozitīvs. Zinošs ne tikai fizikā, bet arī kultūrā. Pārliecināsies, ka viņa viedoklis un idejas visus apmierina, ja ne, līdz tam nonāks. Ja vēl neesi mēģinājis - ceturtdienās Rūdolfa vadībā fizmati spēlē visu, ko sirsniņa kāro, taču FMD nedēļā viņš parūpēsies ne tikai par spēlēm, bet arī par orientieri.

Kristers Kokars

Kristers ir šī sasaukuma naudas pavēlnieks, laikam tieši tāpēc arī šogad ir nolēmis tev palīdzēt tikt pie Fizmatu un Fizmatdienu simbolikas. Par jaunu mašīnu vēl nekas nav dzirdēts, taču nesen esot ticis pie superīga datora.

Daniels Heincis

Daniels ir fizikas bakalaura iegūšanas finiša taisnē, bet viņam tāpat vienmēr var uzticēt dažādus pienākumus ar apziņu, ka tas noteikti tiks padarīts godam. Viņa programmēšanas (jeb googlēšanas) prasmes ir cienījamas un objektīvisms un radošums nenoliedzams, tāpēc šogad Daniels parūpējies par superīgu Fizmatdienu mājaslapu un Fizmatu rekordu atdzīvināšanu!