Atskats par Fizmatdienām 2012 (8) Brigita Zutere | 19.06.2012 16:02

Nemanot tās leģendārās dienas pagāja. No gājiena saulainajās Rīgas ielās līdz pat atpūtai Ogres upes krastos  jau atkal noritēja Fizmatdienas. Lai labāk atminētos, kā tad mums gāja nedēļā no 28. aprīļa līdz 6. maijam, piedāvājam nelielu atskatu.Sestdienas pēspusdiena, kurā norisinājās Sadziedāšanās un gājiens, izvērtās negaidīti silta un saulaina. Tad arī visi, skanīgi dziedot un līgsmi soļojot, gājām pa pilsētas ielām, pāri Akmens tiltam līdz pat fakultātei. Savukārt pašā vakarā bija balle, kurā visi varēja no sirds izdejoties un dziedāt līdzi latviešu dziesmām.

Nākamajā rītā visi bija gaidīti uz Sporta dienu, lai mērotos spēkiem dažādās sporta disciplīnās, bet nākamā diena bija brīva. Tad jau klāt bija 1. maijs, kad notika talka, kuras laikā uz koju sienām tika uzkrāsotas dažādas visai nozīmīgas formulas, kas, cerams, būs noderīgas. Bet trešdien, 2. maijā, LU galvenajā ēkā bija Zinātnes kafejnīca, kur stāstīja par silīciju

Interesants bija Personību vakars, kurā ar pieredzi savos studiju gados dalījās vairāki pazīstami un ne tik pazīstami cilvēki, kuri spēja iedvesmot, dodot noderīgus padomus, kas ikvienam no mums varētu noderēt turpmāk. Vakarā noslēgumā tika apbalvots Gada fizmats 2012 – Līga Zaķe.

Un tad visbeidzot bija klāt 4. maija rīts, kad visi apņēmības pilni sakāpa autobusos, lai dotos nedaudz atpūstos. Šogad Laivu braucienā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits, proti, pa Ogres upi airēja, plostoja, čunčināja vai vienkārši laivoja ap 250 cilvēku ne tikai no fizmatiem un citām LU vai citu augstskolu fakultātēm, bet arī no EHT Universitātes Cīrihē, Šveicē.

Apsveicami, ka daudzas komandas bija īpaši gatavojušās braucienam, izveidojot pamanāmu komandas noformējumu, par ko arī tika apbalvotas. Jo īpaši pamanāmas bija komandas „BioPlosts” un „Детский сад”.

Tagad rit LB'12 n-tā diena... Kā atceramies, pirmajās trīs dienās norisinājās ierastā naktstrase, dragreiss, bet vēl pēc ilgiem gadiem notika arī orientēšanās sacensības, kuras, jāatzīst, izvērtās diezgan amizanti, jo pēdējiem airētājiem nebija kontrolpunktu.

Tradīcijas nedrīkst lauzt! Arī šajā Laivu braucienā vārījām zupas, kurās karotes labi stāvēja. Protams, visas viras bija gardas, taču Zupmeistara kausu ieguva tieši komanda „Drinker Komando”. Savukārt Gada cirvi šogad ieguva vairāki cilvēki – Līga K., Kirils, pašu trofeju ieguva Daiga Čerāne.

Otrās nometnes krasti bija kā radīti dažādām aktivitātēm, kurās piedalījās tikai pašie drosmīgākie. Iestājoties tumsai, ap pulksten 23:00, sākās dubļu cīņas, kur sīvā konkurencē un vaigu sviedros cīnoties uzvaru guva pats Luckāns. Tieši viņam pateicamies par to, ka visās trijās dienas, neskaitot prombraukšanas brīdi, bija lieliski laikapstākļi un visi varējām pilnībā izbaudīt braucienu.

Trešās dienas pēcpusdienā bija apbalvošana, kur dažādas Fizmatdienu 2012 sponsoru - Accenture, optikas salona Metropole, Piebalgas alus, Red bull, Latvijas valsts mežu, Contex, Dreamer un Dāvanu servisa - veltītās balvas saņēma dalībnieki, kas pacentās nedaudz vairāk. Par Gada aktīvistu 2012 tika nominēta Zane Lanka.
.

Laivu brauciena 2012 skaistākie mirkļi ir iemūžināti pozitīvā video.

Tāpat visu Fizmatdienu laikā tika uzstādīti vairāki jauni un savdabīgi rekordi, tostarp 40 sekundēs uzskriets un noskriets pa kāpnēm līdz bibliotēkai FN ēkā, noskrieta distance π attālumā (3.14 km), pēc iespējas ilgāk rokās noturētas fizikas mācību grāmatas. Sīkāka informācija būs pieejama rekordu sadaļā.

Īpašs paldies visiem tiem, kas palīdzēja organizēt Fizmatdienas 2012 un deva noderīgos padomus, kā arī tiem, kas iesaistījās!

Līdz nākamajām Fizmatdienām!

Komentāri

No HENRIETTA FERNANDO @ 02.07.2016 17:26
Halo,
Ini adalah untuk memberitahukan masyarakat umum bahwa Nyonya HENRIETTA FERNANDO, reputasi pemberi pinjaman kredit swasta telah membuka peluang keuangan untuk semua membutuhkan bantuan keuangan. Apakah Anda membutuhkan pinjaman mendesak untuk melunasi hutang-hutang Anda atau Anda membutuhkan pinjaman modal untuk meningkatkan bisnis Anda? Apakah Anda pernah ditolak oleh bank dan lembaga keuangan lainnya? Tidak terlihat lagi, karena kami berada di sini untuk semua masalah keuangan Anda. Kami memberikan pinjaman pada tingkat bunga 2% untuk orang, perusahaan dan masyarakat dengan cara yang jelas dan mudah dipahami, syarat dan Ketentuan.
Tidak ada pemeriksaan kredit diperlukan, 100% dijamin.

Email kami di: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)
No meadc | www.323.com @ 04.10.2016 12:29
http://www.kd8.us/ Nike KD 8
http://www.abercrombieoutlet.ca/ abercrombie outlet
http://www.chanel-outlet.co/ CHanel Factory Outlet
http://www.trx-training.us/ Suspension Training TRX
me adc10.04
No meadc | www.323.com @ 02.11.2016 05:18
http://www.pandora-bracelet-charms.us pandora bracelet
http://www.moncler-jacket.co.uk/ moncler jacket mens
http://www.hyperdunk.us/ Hyperdunk 2016
http://www.joebuy.com/ china factory sale
me adc11.2

Pievienot komentāru


Vārds:

Web lapa:

Komentārs: