Fizmatdienas.lv One Touch

Personību vakars (7) Lauma Pretkalniņa | 29.04.2006 02:58

Šovakar, 28.aprīlī, LU kafejnīcā norisinājās Personību vakars - vēl viens pasākums Fizmatdienu ietvaros. Pasākumā piedalījās pulciņš fizmatu un dažādu citu interesentu, kā arī Eiroparlamenta deputāts Valdis Dombrovskis, FMF dekāns Mārcis Auziņš un Ivars Godmanis, Latvijas Republikas pirmais valdības vadītājs. Visi trīs šie cilvēki ne tikai ir pazīstami sabiedrībā, bet arī savulaik beiguši fizmatus (Visi fizikas specialitātē) un tieši tāpēc arī viņus uzaicinājām, lai noskaidrotu, kā tad īsti tas ir - būt fizmatam, un kā tas, ka viņi ir pabeiguši fizmatus, ir ietekmējis viņu dzīvi, un vēl visādas mūs interesējošas lietas. Sarunu vadīja Linards Kalvāns.


Vakara gaitā tika apspriesti daudz interesanti jautājumi. Man pašai sevišķi interesanti likās klausīties, kā Godmaņa kungs stāstīja par to kā "fizmatu domāšana" bija palīdzējusi veikt Latvijas lata atjaunošanu un daudzas svarīgas lietas Latvijas pārejai uz brīvā tirgus ekonomiku pēc PSRS sabrukuma. Jāsaka, ka veidā, kā I.Godmanis šo problēmu pasniedza un skaidroja, tas nudien likās visnotaļ matemātisks uzdevums. Tāpat arī ar interesi piefiksēju V.Dombrovska teikto, ka viņa karjeras attīstību bieži vien esot ietekmējuši dažādos laikos ceļā "trāpījušies" fizmati. Apvaicājāmies arī to, kā viņi izklaidējās.

Vakara noslēgumā tika apbalvots gada Fizmats 2006. Atgādinu, ka šogad tituls gada Fizmats tika piešķirts FMF studentam vadoties pēc tā, ka viņš veic zinātnisko darbu, ir sabiedriski aktīvs utt. vairo FMF godu ar savu darbību. Balvā bija brauciens uz Briseli, turklāt to saņēma ne tikai gada Fizmats Ansis Rosmanis, bet arī Vicefizmats Artis Krūziņš. Vakara viesiem par piemiņu tika uzdāvināti fizmatu krekliņi un pateicības raksti.

Manuprāt, pasākums bija izdevies, un atšķirībā no daudziem citiem gadījumiem, kad runā "gudrie onkuļi", es ar patiesu interesi klausījos uzdotajos jautājumos un stāstītajā. Ceru, ka šis nebūs pēdējais šāda veida pasākums, ko organizē fizmati.

Komentāri

No gojack | http://www.coachpurseoutlet.co @ 19.10.2015 12:03
http://www.louisvuittondamier.org.in Louis Vuitton Damier Azur
http://www.gucci-bags.us.com gucci bags outlet
http://www.prada-loafers.us prada loafers
http://www.guccidiaperbag.us.com gucci diaper bag on sale
No Capital Lending | lendingcashhelpdesk@gmail.com @ 12.06.2020 05:58
Mēs esam licencēts naudas aizdevējs, kas dibināts 2000. gadā. Mēs apkalpojam vairāk nekā 60 valstis ar vairāk nekā 200 000 aģentu atrašanās vietām visā pasaulē. Piesakieties biznesa vai personīgajiem aizdevumiem, parādu konsolidācijai, mājokļa aizdevumam, hipotēkas aizdevumam, projekta aizdevumam, lai iegūtu vairāk informācijas Apmeklējiet mūs jau šodien!
E-pasts: lendingcashhelpdesk@gmail.com

Pievienot komentāru


Vārds:

Web lapa:

Komentārs: