Fizmatdienas.lv Sporta Klubs KL

Īpašākais Laivu braucienā 2006 (5) Sandra Zabarovska | 03.05.2006 03:15

Fizmatdienu Laivu brauciens jau kādu laiku ir pasākums, kas neprasa īpašus komentārus. Un tomēr, daudziem no tiem, kas piedalījās katram ir savs īpašs stāsts par tieši šo Laivu braucienu. Tā kā vispārīgs apraksts par Laivu braucienu varētu būt diezgan neizteiksmīgs, iesaku tiem, kam ir ko teikt izteikties forumā!

Taču tiem, kas vēl nezina, kas ir Laivu brauciens, vai kādu citādu iemeslu dēļ nenojauš, kas tur notika, neliels atskats.

Pa ceļam uz Ērgļiem atcerējos, cik Latvija ir skaista. Šī apziņa nepameta mani arī laivojot pa Ogres upi.
Pirmajā dienā visas komandas savācās noteiktajā vietā. Tie, kam bija nepiepūšami braucamie priecājās, ka viņiem nav, kā gandrīz visiem pārējiem jāpiepūš savi braucamie. Laiva (plosts vai open) pēc laivas (plosta vai open) devās prom no krasta, lai irtos uz nākamo pieturvietu. Visi nokļuva galā (vismaz cik man zināms) un tika saceltas teltis, un kurti ugunskuri.

Otrajā dienā apmetne palika uz vietas, taču notika vairāki konkursi, proti dragreisi, slaloms un šis un tas konkursa Gada aktīvists dalībniekiem, kā arī alus dzeršanas sacensības. Vakarā notika dziedāšana un visādi citādi omulīga sēdēšana pie ugunskuriem.

Trešajā un pēdējajā dienā pēc brokastīm tika pakotas un vāktas mantas, lai dotos tālāk pa upi pretī autobusiem, kas aizvedīs mājās. Šis brauciens bija grūtāks, kā pirmajā dienā paveiktais, jo viena daļa upes bija seklāka, kā pirmajā dienā pieveiktā, bet otra - gandrīz bez straumes, līdz ar to prasīja pienācīgu iršanos.

Kopumā laivu brauciens ir lieliski pavadīts pasākums. Varu tikai pievienoties Sandai, kura teica "par spīti visam, tiešām visam, man Laivu brauciens patika"!

Komentāri

No valdistt @ 06.05.2006 11:59
Un kad buus kaut kur izlikti rezultaati??? ;)
No Viesis @ 18.07.2017 06:33
No Capital Lending | lendingcashhelpdesk@gmail.com @ 12.06.2020 05:58
Mēs esam licencēts naudas aizdevējs, kas dibināts 2000. gadā. Mēs apkalpojam vairāk nekā 60 valstis ar vairāk nekā 200 000 aģentu atrašanās vietām visā pasaulē. Piesakieties biznesa vai personīgajiem aizdevumiem, parādu konsolidācijai, mājokļa aizdevumam, hipotēkas aizdevumam, projekta aizdevumam, lai iegūtu vairāk informācijas Apmeklējiet mūs jau šodien!
E-pasts: lendingcashhelpdesk@gmail.com

Pievienot komentāru


Vārds:

Web lapa:

Komentārs: