Fizmatdienas.lv Red Bull

Koju talka (5) 05.05.2006 19:46

Otrdien, 2.maijā, Zeļļu ielā 8 notika koju talka, kurā tika sakoptas koju istabiņas un fakultātes apkārtne.

Uzreiz pēc laivu brauciena fizmatiem nebija viegli piespiest sevi atkal strādāt. Tomēr kojās varēja manīt lielāku rosību kā parasti. Dažas istabiņas iztika ar vieglu sakārtošanu, taču no dažām atkritumu maisi tika nesti ārā viens pēc otra.

Centīgie fizmati palīdzeja arī fakultātes apkārtnei kļūt tīrākai. Kopīgi, komandantes norādījumus ievētojot, sagrābām lapas parciņā. Ar lapām tika piepildīti vairāki lielie maisi. Tagad studenti siltajās pavasara dienās jauki varēs sēdēt sakoptā Zeļļu parkā.

Taču ar to viss vēl nebeidzās. Kad komandante nesa prom grābekļus un pateicās visiem par darbu, fizmati gan darbu beigt vēl negribēja un jautāja vēl. Tad nu tika dotas norādes likvidēt, visiem tik daudz problēmu izraisošos, soliņus gājēju celiņa malā. Fizmati ķēras pie darba ar lielu prieku un jau pēc neilga brīža soliņu tur vairs nebija. Paldies fizmatiem, jo tagad vakarā, kad satumsis, ejot cauri Zeļļu parkam, ir daudz drošāka sajūta.

Pēc talkas un arī talkas pārtraukumos tika ceptas desiņas turpat parciņā. Kad labi ir pastrādāts, tad arī gribas labi atpūsties un pikniks Zeļļu parkā turpinājās līdz pašam vakaram.

Paldies visiem, kuri piedalījās talkā.

Komentāri

No Capital Lending | lendingcashhelpdesk@gmail.com @ 12.06.2020 05:57
Mēs esam licencēts naudas aizdevējs, kas dibināts 2000. gadā. Mēs apkalpojam vairāk nekā 60 valstis ar vairāk nekā 200 000 aģentu atrašanās vietām visā pasaulē. Piesakieties biznesa vai personīgajiem aizdevumiem, parādu konsolidācijai, mājokļa aizdevumam, hipotēkas aizdevumam, projekta aizdevumam, lai iegūtu vairāk informācijas Apmeklējiet mūs jau šodien!
E-pasts: lendingcashhelpdesk@gmail.com

Pievienot komentāru


Vārds:

Web lapa:

Komentārs: