Pasākumu plāns

27.04.
 

Talka

Kad Latvijā notiek Lielā Talka, arī mēs Fizmatos talkosim ka uziet un satīrisim savas mājas apkaimi. Pēc labi padarīta darbiņa, dosimies nosvinēt uz Ļeņingradu!

29.04.
 

Gājiens

Diena, kad jābūt oranžākam kā jebkad – gājiens! Iesim ielās ar saukļiem, dziesmām un visu Fizmatisko garu. Turpināsim ar oficiālo Fizmatdienu atklāšanu!

30.04.
 

Afterītis

Balle, balle! Pēc pacilājoša gājiena, kur gan citur, ja ne mīļotajā folklubā “Ala”, izbraukt to oranžuma vilni. Dzīvā mūzika, dejas un karaoke tevi gaida.

01.05.
 

Cujs, Ņuhs un Poņa

Jūties dikti zinošs? Čujs, Ņuhs un Poņa ir tava iespēja izcelties uz jau tāpat izcilu cilvēku fona. Sagatavo visu, ko zini, jo bez tā neiztiksi!

02.05.
 

Personību vakars

Trīs izcili absolventi ieradīsies pie mums iedvesmot un pastāstīt par savām gaitām gan Fizmatos, gan pēc tam. Burvīga gaisotne, lieliskas personības un vīns tevi sagaida.

03.05.
 

Orientieris

Gatavs aktīvai atpūtai? Nāc uz orientieri, izpētīt LU pagātni, tagadni un nākotni un kārtīgi izsportoties! Šogad, baumo, būs skriešana arī ārpus Āgenskalna.

04.05.-06.05.
 

Laivu Brauciens

Fizmatu gada gaidītākais notikums ir klāt, tādēļ rezervē 3 dienas un laivu, paķer airus un draugus, jo to nedrīkst laist garām. Brīvā dabā, pa Irbi gar jūriņu airēsim un atpūtīsimies!